🌱 Інавгураційна промова 🌱
майбутнього
Президента України


Росія 🙏🏻 Україна 🙏🏻 Білорусь 🙏🏻 Казахстан
Слово України 🌿 Тарас Шевченко
„Так много лет мы не делаем доброго,
Не извлекаем из горя урок.
Только лишь копим из прошлого скорбное,
Каждое утро смотря на восход.”
[Уривок з мого вірша «Дітям Чорнобиля»]

Дата складання: 2019-06-21 08:33
Дата оновлення: 2019-06-24 11:29
354002, РаСія (Росія), Краснодарський край,
місто Сочі, вул. Депутатська, буд. 1
Валентин Олександрович Токарєв, дитя, що має
дипломатичний статус і подвійне громадянство
[міжнародний паспорт Росії 65 7021900,
номер телефону +7-918-907-11-29 («МТС»)]
[закордонний паспорт України ЕМ 081714,
громадянський паспорт України ЕЕ 671726,
Ігор Олександрович Федоров ‒ до зміни ПІБ]


Дорогі українці, усі хто вірить в добробут
наших слов'янських країн!

🔆 Спираючись на глибокі коріння русичів слов'яно-аріїв і будучи таким маленьким арієм ‒ Іменем найдобріших дітей та блаженних, Іменем предків народів, заради свободи та щастя, заради моральних відносин та здоров'я, висловленням безкорисного дитячого серця, зберігаючи чисту руську кров, керуючись здоровим глуздом і високою моральністю, сповнений рішучості і з чесним словом, ‒

●●● Lit. A1. Беручи до уваги переписування історії нашої Батьківщини зацікавленими особами, кланові корпоративні інтереси і оголосивших себе владними держав шляхом наявності ядерного арсеналу, необхідність відродження спільних коренів і встановлення мирних щасливих відносин на планеті;
●●● Lit. A2. Беручи до уваги бездіяльність, комерційний інтерес або слабкість з боку світових силових структур, в тому числі «Interpol», в питаннях нейтралізації поставок озброєння зацікавленим країнам, так само як наркотичних речовин та їх прекурсорів для управління свідомістю молоді, з урахуванням всіх впливів з усіх боків на дітей та їх батьків, враховуючи права від зачаття і підтверджені народженням на світ,
●●● Lit. B1. З огляду на необхідність убезпечити найдобріших малюків і блаженних від зазіхань,
●●● Lit. C1. Спираючись на «Загальну декларацію прав людини», прийняту Генеральною Асамблеєю ООН 10.12.1948 (резолюція 217 A (III), в якій чітко і ясно проголошені ідеали свободи і рівності в перевагах і правах, право на життя та особисту недоторканність, що є невід'ємними від народження, з урахуванням необхідності удосконалення цього документа, персоналізації,
●●● Lit. D1. Спираючись на Статут організації-держави дитинства ВРАТА, засновником і автором якого я є,


ЗВЕРТАЮСЬ ДО УСІХ
З ІНАВГУРАЦІЙНОЮ ПРОМОВОЮ

майбутнього Президента України

Довго тлів вогонь могутніх народів, але решті іскорок не вистачило для освітлення і видворення натиску недоброзичливців-заздрісників з усіх боків. Вони злопихалі століттями, щоб погасити яскравий світоч і розчинити нашу дружню Єдність зсередини. Наша духовність, заснована на моральних принципах здорового розуму і благочестя, без статутів та біблейщіни, а що від людського серця, довго не давали спокою Глобальному Предиктору на кожній сходовій сходинці якого спотикаються юні таланти. Досить цього! Досить кровопролиття, ворожнечі і сварок з приводу і без! Досить сліз батьків і невимовного болю дітей!

Сьогодні, в кожен день зволікання в розумінні, нашему сьогоденні формування майбутнього, біда стоїть у кожного порога і вже постукала в двері до останніх представників колись процвітаючої Русі ‒ взагалі всього нашого слов'янського світу ‒ і не важливо Росія це чи Україна: скрізь є діти, є люди з променистими очима, тільки такі і неповторні. Наша дружба і згода були останньою енергетичною перешкодою для вторгнення на наші землі і використання ресурсів.

На жаль, будь-які обіцянки Гаранта Конституції нездійсненні без моральних ідеалів кожної окремої людини і громадянина. Не може бути допустимим насильство та експлуатація живих істот і ресурсів в будь-якій точці планети. І це не Закон окремої держави, який може бути по-різному витлумачений олігархічними зміями охочими до нашого добра. Корінь всіх проблем України і будь-якій іншій країни ‒ в допустимості руйнування того що нам дорого руками самих людей (фактично, "апоптоз"): вживання продуктів тваринного походження, споживання опіатів (перш за все алкоголю і тютюну), паразитичний спосіб мислення отруєний і на низькій частоті. Отож жителі різних держав не дуже відрізняються. До чого тоді суперечка? У Росії такі ж проблеми, як і в Україні, як у американців і китайців: усі спільники і жертви світової пандемії споживання. Безумовно, світовий уряд генерує проблеми, але живлення їх ‒ дії людей, яким смачненько вживати мертву плоть і наплювати за великим рахунком на жертви під їх ногами. На повірку здається інакше. Але це лише ілюзія що приводить до розрядки неймовірних страждань невинних в подіях, які ми могли спостерігати під час війн і різних катаклізмів. Будь-яка значуща подія в політичних і природних процесах висловлює її наповнення, якою ціною будувалася ділянка часу і чи відповідно була прожита. Не важливо, українець чи росіянин, той хто мандрівник або сім'янин, кожен в будь-якій ділянці мовчазного Всесвіту безпристрастно є причиною і отримує результат свого невігластва чи благодії. Тому кажуть: "Завдав болю". Суть в компенсації одержуваних ресурсів їх поновленням і трансформацією в чисту енергію можливостей.

А Президент і Конституція ‒ лише маяк і причал. Плисти океаном можливостей особисто Вам. Номінальна шахова фігура і тонка брошура ні в якому разі не здатні апріорі гарантувати права і свободи, лише нагадати в загальному про незримий ідеал устрою держави. Тільки Ви один і кожен можете змінити ситуацію. Це просто, як Ви любите: перестаньте паразитувати на тваринах і усьому навколишньому, лаятися і клясти, пити і курити, звинувачувати суміжні країни в їх вчинках не бачачи розтоптаних під власними стопами. Залишаючи все менш кривавий слід на світлому шляху, ми не перестаємо бути винними. І мені дуже шкода, що скептицизм щодо цього переважає над рідкісною розсудливістю. Тому наш народ спіткала така біда.

Моя мама радить мені дитині не лізти в політику. І вона має рацію. У болото треба не лізти, а осушувати його до дна щоб подивитися що таїться в глибині. І зробивши висновки, витягуючи забуті за пеленою віків найкращі інструменти та якості, керуючись совістю втілити в життя грамотну систему правління.

Якщо дивитися з боку Європи ‒ Україна її серце, яким завжди був слов'янський світ для планети. І нам без такої співучої, красивою житниці України не обійтися! Зі свого боку я зроблю все від мене залежне, щоб Росія і Україна налагодили відносини після спланованих подій останніх років. Ескалація проти одного з цих держав і люстрація ‒ не вихід! Ситуація сама за себе говорить про те, що необхідний кардинально інший підхід в організації діяльності державного апарату, чиновників на місцях і судової системи. Моральні люди, кордони, надра, енергетика, сільське господарство, ліс і територіальні ресурси ‒ це НАШЕ багатство!

Окремі угруповання світового уряду діють в інтересах своїх темних господарів, користуючись положенням міжнародних гравців (а це не гра!), олігархи витягають останні жили з країни, кожен п'яниця і украшатель м'яса ‒ наша загальна проблема, яка об'єднує наші сили в створенні інформаційної протиотрути і її донесенні, шановні представники аристократії України і Росії, всього людства! І будучи моральними, саме ми як ніхто інший розсьорбуємо наслідки нерозуміння натовпом (букв. "Вибуховий крок") справжньої ситуації в тонких політичних структурах, саме ми своєю наївною довірою непомітно дозволили винищити кращих представників народів глобальним паразитам і ставленикам у владі. Тому на нас священна місія: відродження коренів предків в моральних представниках народів. І Україна, будучи під прямим боєм, ‒ зараз наш головний пріоритет.

Дорогі друзі! Співробітники Урядів Росії та України, зовнішньої розвідки, Служб Безпеки, всіх Міністерств, благаю вас заради всього святого, заради ваших дітей, ‒ помирити наші країни, повідомивши адресно важливу інформацію про справжні причини розбрату. І, коли це стане очевидно, застосуйте свої важелі щоб нарешті створити діяльний апарат Правління нашими державами з моральних і найбільш здібних представників. Можливо, це останній шанс в цій епосі. Євреї, скористайтеся своїм розумом і висловіть свої здібності в самодопомозі і сприянні в творенні без зазіхань і зі зваженим розумінням. Ми світлі, красиві і благородні. Навіщо це втрачати? Щоб не посягати, треба розумно контролювати народжуваність і поновлювання ресурсів. Базовим ресурсом є територія, що підходить в якості середовища проживання того чи іншого виду на будь-якій планеті (так, так, всюди живуть діти!): вона не для того щоб ділити як пиріг, а її обмеженість ‒ прямий покажчик на необхідність розумного землекористування, щоб кожному за потребами з компенсацією за можливості (творення за користування, без посягання на життя і свободу інших). Так, все так просто.

Фатальною помилкою для України стало прагнення до Євросоюзу (букв. "Єврейський Союз"). Не дарма виборців називають "електорат" (букв. "електричне живлення за рахунок ора (крику)")! Зрозуміле прагнення людей до хорошого життя. Але! Якою ціною і чого у нас не вистачає? Засукаєте рукава і дружно відбудуйте країну. Почніть приводити дороги в порядок так весело, щоб продажним чиновникам незатишно стало в спітнілих кріслах. Ставте під сумнів інформацію, освойте критичне мислення, відмовтеся від нав'язаних ідолів та ідеалів, знаходьте час для морального виховання дітей та оздоровіть свою думку. У чому проблема-то? Або Ви як тріска в брудному потоці натовпу? Подумайте, може у нас і так все добре по суті. Просто скорегувати поведінку. Знаєте, з пляшкою пива і п'яною пикою ходити з будь-яким прапором негоже ‒ такий "голос" не потрібен Україні і Росії. Ну, можуть скористатися зацікавлені особи приплативши трохи або переконавши що він чогось вартий. Це не допомога Вашій країні! І не треба служити, як собака господарю! Відірвіться від Бидлії (так я називаю Біблію) і телевізора ‒ постарайтеся так організувати своє життя тверезо щоб не соромно було в порівнянні з моральними ідеалами які як ви вважаєте захищаєте. Адже часто дії людей, які не розуміють течій політичних процесів, спритно вписуються в плани світового закулісся.

Хибний будь-який шлях, що веде до жертв! І Україну таким шляхом повели агенти світового уряду... текст ще не закінчений! Продовження чекайте після 2019-07-19, мого дипломатичного візиту до Туреччини.

СКАЧАТИ ПУБЛІКАЦІЮ ДЛЯ РОЗДРУКІВКИ:

Інавгураційна промова Президента України — завантажити інформацію .doc Інавгураційна промова Президента України — завантажити інформацію .pdf Інавгураційна промова Президента України — завантажити інформацію .zip


Інавгураційна промова Президента України | QR-код публикации